» استانداردسازی طراحی و دوخت کیف با تکیه بر دستورالعمل‌های جهانی

سرویس مد و لباس هنرآنلاین: راضیه بهرمند، کارشناس ارشد صنایع دستی با گرایش طرح و تولید است که در دوره‌هایی از برگزاری جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر توانسته است در بخش طراحی و دوخت کیف به عنوان برگزیده معرفی شود.

او تصریح کرد: برای رسیدن به جایگاه واقعی در زمینه طراحی و دوخت کیف، باید نیم‌نگاهی هم به استانداردسازی طراحی و دوخت کیف با تکیه بر دستورالعمل‌های جهانی داشت.

این طراح کیف با اشاره به لزوم توجه به موضوع ورود طرح به بازار و تولید انبوه اظهار داشت: خلاقیت، نوآوری و توجه به کیفیت کیف از نکات حائز اهمیت است اما توجه به تمامی این موارد زمانی می‌تواند خروجی مناسبی داشته باشد که اصول ارگونومی را هم رعایت می‌کنم تا کیف تولیدشده به بدن آسیبی نزند و این مهم از مسیر استاندارسازی در تولید کیف فراهم می‌شود.

بهرمند با بیان اینکه جشنواره‌ها و محیط‌های نمایشگاهی فضای مناسبی را برای ظهور و بروز خلاقیت‌های این عرصه فراهم می‌آورند اظهار داشت: قرار است در آبان ماه، نمایشگاه گروهی با موضوع صنایع دستی در تهران برگزار شود که من نیز با برخی از آثارم در زمینه طراحی و دوخت کیف در این رویداد حضور دارم.

بهرمند در خاتمه گفت: رشد هنر و صنعت کیف و کفش در ایران مستلزم افزایش دانش آکادمیک فعالان این عرصه است و با توجه به این ضرورت می‌توان امیدوار بود که فارغ‌التحصیلان طراحی صنعتی یا صنایع دستی با تکیه بر دانش تئوریک، به رونق بازار کیف و کفش ایرانی کمک کنند.

وبلاگ اخبار مد و لباس - jml


آخرین مطالب این وبلاگثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی
تعمیر پکیج در شیرازتعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
آموزش آشپزی سبزینهآموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه جدیدترین دسر ها ، غذاهای ایرانی و خارجی
ساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان  ساخت وبلاگ